XI Niedziela Zwykła
16.06.2024 r.

1. Dziś jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich ks. Proboszcza, dlatego wszystkich parafian zapraszamy na Msze św. o godz. 13.00. Natomiast po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00 zapraszamy na parafialny festyn z racji jubileuszu. Zaplanowaliśmy grilla, gofry, dmuchaną zjeżdżalnię dla dzieci i inne atrakcje. Będzie to okazja do spotkania się w ramach naszej parafialnej rodziny św. Marii Magdaleny.

2. Nasza Schola parafialna serdecznie zaprasza na godz. 11.30 na swój coroczny letni koncert. Po Mszy św. będzie można wspomóc finansowo letni dwutygodniowy wyjazd naszej scholii.

3. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odbywają się w niedzielę, o godz. 17.30, a w dni powszednie po Mszy św., o godz. 18.00. Adoracja NS. do godz. 21.00.

4. Zapraszamy dzieci i młodzież na Msze św. wieczorowe, do sakramentu pokuty i Komunii św., aby podziękować Panu Bogu za miniony rok szkolny.

5. W dniach od 19.09-27.09.2024 r. organizujemy 9-dniową pielgrzymkę samolotową do Francji. Koszt pielgrzymki: 2790 zł + 1180 €. Program pielgrzymki znajdziemy na stoliku przy prasie katolickiej. Zapisy i szczegółowe informacje u księdza Marcina.

6. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Skąd się wziął pomysł rozdziału Kościoła i państwa? Czy możliwy jest światopogląd neutralny? – pisze ks. prof. Piotr Mazurkiewicz. Oraz: Jaką rolę w religijności odgrywają uczucia – podejmuje refleksję o. Dariusz Kowalczyk SJ.