Zaproszenie: Rodzinny Piknik Parafialny!

Drodzy Parafianie i Goście!
Z wielką radością zapraszamy Was na spotkanie pełne atrakcji dla całej rodziny! Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, w naszej Parafii Świętej Marii Magdaleny w Warszawie odbędzie się Rodzinny Piknik Parafialny.
» Read more about: Zaproszenie: Rodzinny Piknik Parafialny! »
Relacja: Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii. „Pozwólcie mi klęknąć, bo On tu jest”

W czwartek obchodziliśmy jedno z najpiękniejszych i najbardziej radosnych świąt w roku liturgicznym – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Nasza świątynia pw. św. Marii Magdaleny wypełniła się po brzegi wiernymi, którzy przynieśli ze sobą serca pełne wiary, by wspólnie wyjść na ulice naszej parafii i zamanifestować miłość do Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.
Uroczystej sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił niezwykły gość – ks. dr Marek Studenski. Tegoroczne świętowanie miało dla nas podwójnie uroczysty charakter, ponieważ dziękowaliśmy Bogu za 25 lat kapłaństwa zakonnego rodaka naszej parafii, ojca jubilata, który przez ćwierć wieku z miłością niesie ludziom Chrystusa.
Ogłoszenia: Uroczystość Bożego Ciała

W najbliższy czwartek, 4 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Zachęcamy do głębokiego i licznego udziału w modlitwie oraz tradycyjnej procesji.
Porządek Mszy Świętych i Procesja
Msze święte tego dnia będą odprawiane o godzinach: 7:00, 8:30, 10:00 oraz 18:00.
-
Godz. 10:00 – Główna Msza Święta
-
Homilię wygłosi ks. dr Marek Studenski, znany kaznodzieja i rekolekcjonista.
-
Podczas tej Eucharystii o. Jacek Dybała (Kapucyn) będzie dziękował Bogu za dar kapłaństwa z racji 25. rocznicy święceń.
-
Relacja: Wdzięczność, wzruszenie i morze modlitwy. Relacja z pierwszego „Duchowego Bukietu” w naszej parafii

We wtorek, 26 maja 2026 roku, mury naszej świątyni p.w. św. Marii Magdaleny w Warszawie wypełniły się po brzegi. Wszystko za sprawą wyjątkowej, zorganizowanej po raz pierwszy w historii parafii akcji modlitewnej z okazji Dnia Matki. Wspólnie stworzyliśmy „duchowy bukiet”, który stał się najpiękniejszym wyrazem miłości do naszych Mam – zarówno tych obecnych wśród nas, jak i tych, które Pan wezwał już do siebie.
Przez ostatnie dni specjalna urna w kościele zapełniała się pamiątkowymi kartami. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania duszpasterzy: setki wypisanych drukowanymi literami imion złożyły się na poruszający dowód pamięci i synowskiego przywiązania.
