facebook

Wspieraj dzieło parafii

Drodzy Bracia i Siostry!

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy troszczą się o naszą wspólnotę parafialną. Dziękuję zarówno tym, którzy wspierają nas poprzez codzienną modlitwę i pracę na rzecz parafii, jak i finansowo. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu możemy prowadzić działalność duszpasterską, dbać o liturgię, dokonywać niezbędnych zakupów, remontów i dokładać starań, aby nasza parafia się rozwijała.

Można nas wspierać, składając ofiary „na tacę” podczas Mszy świętej, przy okazji zamawiania intencji Mszy świętej, sprawowania sakramentów i sakramentaliów, czy przekazując darowizny „na cele kultu religijnego” na konto bankowe.

Poniżej pozostawiamy numer konta dziękując raz jeszcze za hojność i życzliwość wszystkim ofiarodawcom:

Parafia Rzymsko-katolicka św. Marii Magdaleny
ul. Echa Leśne 2
03-257 Warszawa

Bank Pekao S.A.
Numer rachunku: 53 1240 6087 1111 0000 4750 0257

+ Z modlitwą,
Ks. Proboszcz Wojciech Zdun

 

Polecane strony