Ks. prałat Wojciech Zdun, proboszcz

Ksiądz Wojciech przyszedł do naszej parafii z Latowicza, w którym proboszczował przez 13 lat. Znany był tam ze swojej energii i pracowitości.

Proboszczem naszej parafii jest od 2009 roku.

Dnia 25 marca 2012 w 20 rocznicę powstania naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej Ks. Abp Henryk Hoser powołał kapitułę Konkatedry w Warszawie na Kamionku i mianował jej członków: kapłanów których podniósł do godności prałatów. Jednym z nich został nasz Ks. Proboszcz. (odtąd zwracamy się do niego Ks. Prałacie).

Ks. Zdzisław Mierzejewski

Kapłan od 1969 roku. Wyświęcony przez Kardynała Stefana Wyszyńskiego (01.06.1969). Pracował jako wikariusz w Jazgarzewie, parafii Św. Zygmunta w Warszawie-Bielanach, parafii Św. Jana Chrzciciela w Warszawie-Starym Mieście. Był ojcem duchownym w Warszawskim Metropolitalnym Seminarium Duchownym (1977-1979). Od 1987 roku jest rezydentem przy naszej parafii.

Ks. Zdzisław Jasiński

Ks. Zdzisław ukończył Seminarium Warszawskie. Studiował na tym samym roczniku, co obecny Ordynariusz naszej diecezji – ks. bp Romuald Kamiński. Posługiwał poprzednio w diecezji Ełckiej. W naszej parafii pełni funkcję rezydenta od 2019 r.

Ks. Piotr Wyszyński

Przyjął sakrament święceń kapłańskich 24 maja 1997 r.
z rąk ks. bp Kazimierza Romaniuka – pierwszego ordynariusza naszej diecezji. Pochodzi z parafii Bożego Ciała na Warszawskim Kamionku. Przez kilka lat pełnił urząd kapelana DPS w Mieni. Poprzednio posługiwał w parafii św. Trójcy w Kobyłce jako wikariusz. Do naszej parafii przybył w roku 2020.

Ks. Paweł Białobrzeski

Pochodzi z parafii NMP Matki Łaski Bożej w Halinowie. Sakrament Święceń Kapłańskich przyjął 9 czerwca 2001 r. z ks. bp Kazimierza Romaniuka. Poprzednio posługiwał jako wikariusz w parafii Narodzenia Pańskiego w Warszawie-Witolinie. W naszej parafii posługuje od 2021 r.

Ks. Marcin Bodziak

Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne na Tarchominie i przyjął Sakrament Święceń Kapłańskich 2 czerwca 2018 r. Po przyjęciu święceń, posługiwał w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Mrozach. W 2021 r. otrzymał dekret kierujący do pracy duszpasterskiej w naszej parafii. Ks. Marcin jest najmłodszym księdzem pracującym w naszej wspólnocie parafialnej.