Bractwo św. Józefa

Święty Józefie – módl się za nami

Bractwo św. Józefa – to wspólnota dla mężczyzn, szczególnie mężów i ojców. Przez wstawiennictwo św. Józefa pragniemy modlić się o ochronę dla naszych rodzin i małżeństw. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu: w każdą pierwszą środę miesiąca oraz w ostatni czwartek. Środowe spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 Mszą św. w kościele św. Marii Magdaleny. W programie spotkania: konferencja tematyczna, następnie adoracja NS. i spotkanie z członkami Bractwa. W czwartki spotkanie rozpoczynamy o godz. 19.00 w „Kawiarence parafialnej” (na przeciwko kancelarii), ma ono charakter integracyjny. Na zakończenie spotkania rozważamy fragment Ewangelii przeznaczony na najbliższą niedzielę.

Chętnych, pragnących dołączyć do wspólnoty Bractwa zapraszamy na spotkanie.

Opiekę nad Bractwem św. Józefa pełnią Artur Wolski i ks. Marcin Bodziak.