Bractwo św. Józefa
Święty Józefie – módl się za nami
Bractwo św. Józefa – to wspólnota dla mężczyzn, szczególnie mężów i ojców. Przez wstawiennictwo św. Józefa pragniemy modlić się o ochronę dla naszych rodzin i małżeństw. Spotkania odbywają się dwa razy w miesiącu: w każdą pierwszą środę miesiąca oraz w ostatni czwartek. Środowe spotkania rozpoczynają się o godz. 19.00 Mszą św. w kościele św. Marii Magdaleny. W programie spotkania: konferencja tematyczna, następnie adoracja NS. i spotkanie z członkami Bractwa. W czwartki spotkanie rozpoczynamy o godz. 19.00 w „Kawiarence parafialnej” (na przeciwko kancelarii), ma ono charakter integracyjny. Na zakończenie spotkania rozważamy fragment Ewangelii przeznaczony na najbliższą niedzielę.
Chętnych, pragnących dołączyć do wspólnoty Bractwa zapraszamy na spotkanie.
Opiekę nad Bractwem św. Józefa pełnią Artur Wolski i ks. Marcin Hołuj.
16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
ul. Aleksandra Kowalskiego 31
03-288 Warszawa
tel. do kancelarii: 660 207 067
email: kancelaria@parafiamariimagdaleny.pl




