facebook

1. Na zakończenie Roku Szkolnego i katechetycznego zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi i Komunii św., na każdej Mszy św. o godz. 18.00. W ten sposób wyrażamy nasze dziękczynienie Panu Bogu za kończący się rok pracy.

2. Dziś, po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na coroczny letni koncert naszej Scholii kończący kolejny rok pracy. W trakcie koncertu Schola będzie zbierała fundusze na swój formacyjno-integracyjny wyjazd wakacyjny. 

3. Pan Marian organizuje pielgrzymkę do „Nowej Osuchowej”, w dniu 25.06.2023 r. Wyjazd o godz. 7.30. Zapisy i szczegółowe informacje u p. Mariana i w zakrystii.

4. 1 lipca, w sobotę, organizujemy autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej z racji Uroczystości Najdroższej Krwi Chrystusa. W programie pielgrzymki: Droga Krzyżowa, konferencja ks. prof. Tadeusza Guza, Msza św., Nabożeństwo ku czci Krwi Chrystusa. Wyjazd o godz. 6.30, powrót ok. godz. 19.00. Koszt wyjazdu: 100 zł. Zapisy w zakrystii u ks. Marcina.

5. Dziś, osoby z niepełnosprawnością z naszego Ośrodka Terapii Zajęciowej kwestują przed kościołem. Można od nich nabyć prace wykonane przez podopiecznych. Zebrane fundusze umożliwią dalsze funkcjonowanie ośrodka. Za każdy dar serca – dziękujemy.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Jakie warunki powinien spełnić kapłan, by zostać proboszczem i jak daleko sięga władza proboszcza? – odpowiada ks. prof. Rafał Kamiński. Oraz: Dlaczego ludzie nie zawsze identyfikują się ze swoją parafią i co zrobić, żeby to zmienić? – pisze ks. Paweł Kłys.

Polecane strony