facebook

XIV Niedziela Zwykła

1. W najbliższy piątek rozpoczynamy Nowennę do św. Marii Magdaleny, naszej patronki, która stanowić będzie duchowe przygotowanie do parafialnego odpustu. Począwszy od piątku, przez kolejne dziewięć dni, po Mszy św. o godz. 18.00 prowadzona będzie modlitwa do naszej patronki, a następnie trwać będzie adoracja NS. do godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy!

2. W czasie wakacji ( przez lipiec i sierpień) Msze św. w naszej parafii będą odprawiane
w następującym porządku: w niedzielę o godz.: 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00; i 19.30. Natomiast w dni powszednie o godz. 7.00; 7.30 i 18.00. Spowiedź na każdej Mszy św.

3. W dniach od 02-06.03.2024 r. organizujemy 15-dniową pielgrzymkę samolotową do Meksyku i okolic. Koszt pielgrzymki: 6300 zł + 1630 USD. Program pielgrzymki znajdziemy na stoliku przy prasie katolickiej. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Egzorcyzmy intrygują. Dla jednych to przejaw głupoty i zacofania rodem ze średniowiecza, dla drugich – fascynujący dowód na istnienie zła osobowego, które opanowuje człowieka. Kiedy jednak należy udać się do egzorcysty – odpowiada ks. Łukasz Piotrowski. Oraz: Dramat rzezi wołyńskiej wciąż dzieli Polskę i Ukrainę. Jak historia, która wydarzyła się w 1943 r., jest widziana po obu stronach granicy – relacjonuje Piotr Kościński.

5. W dniach od 22 do 30 lipca organizowany jest wyjazd na festiwal młodych do Medjugorie. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce parafialnej.

Polecane strony