facebook

XIX Niedziela Zwykła 

1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P (M. B. Zielnej). Msze św. w porządku niedzielnym, na każdej Mszy św. pobłogosławienie tegorocznych zbóż i kwiatów.

2. W dniach od 21.02-06.03.2024 r. organizujemy 15-dniową pielgrzymkę samolotową do Meksyku i okolic. Koszt pielgrzymki: 6300 zł + 1630 USD. Program pielgrzymki znajdziemy na stoliku przy prasie katolickiej. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

4. W dniach od 9 do 16 września organizujemy autokarową pielgrzymkę do Medjugorie. Koszt pielgrzymki – 1800 zł. Zapisy i szczegółowe informacje u księdza Marcina (884-091-127 – proszę o sprawne zapisy, ponieważ termin wyjazdu jest bliski).

Plan wyjazdu

1 dzień, rozpoczęcie pielgrzymki Mszą Św. w Warszawie lub jeśli będzie więcej

pielgrzymów po drodze w Katowicach. Przejazd przez Mszczonów, Piotrków Trybunalski, Częstochowę, Katowice, potem nocny przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację;

2 dzień przyjazd do Mediugorje;

Od 2 do 7 dnia pobyt w Mediugorje, zakwaterowanie w pensjonacie, położonym o 10 minutspacerem od kościoła św. Jakuba. Do dyspozycji pielgrzymów noclegi z pościelą, w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami (jednoosobowy za dopłatą), wyżywienie dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja oraz stały dostęp do wody, kawy, herbaty. Tylko dla chętnych dorosłych i ewentualnie starszej młodzieży: post o chlebie i wodzie we środę i/lub piątek;

Wyjazd z Mediugorje rano 7 dnia po śniadaniu. Msza Św. po drodze w Veprić (tzw. chorwackim Lourdes). Dalszy przejazd do Polski.

8 dnia przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Pobyt w Mediugorje

  1. Wspólne, grupowe, modlitewne wejście na Podbrdo – Górę Objawień;
  2. Wspólne, grupowe, modlitewne wejście na Kriżevac;
  3. Spotkania ze wspólnotami zawiązanymi w Mediugorje (Cenacolo i/lub Wspólnota Błogosławieństw).
  1. Wyjazd do Tihaliny – Msza Św.
  2. Wyjazd nad Wodospady Kravica;
  3. Wyjazd na 1 dzień – pobyt nad Adriatykiem.
  4. Wyjazd do Mostaru.

Polecane strony