facebook

Uroczystość św. Marii Magdaleny – odpust parafialny

 1. Dziś w naszej parafii obchodzimy odpust ku czci św. Marii Magdaleny. Główną Mszę św. o godz. 11.30 odprawi o. Jacek Dybuła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i procesji Eucharystycznej wszystkich parafian, asystę kościelną, grupę Totus Tuus, Ministrantów, Bielanki, Lektorów. Po Mszy św. o godz. 10.00 oraz 11.30 wszystkich zapraszamy na odpustowe spotkanie przy kawie, herbacie, czymś słodkim.  Dla dzieci zaplanowaliśmy atrakcje w postaci dmuchanej zjeżdżalni, gier integracyjnych.  Spotkanie odbędzie się w „mobilnej kawiarence”, na tyłach kościoła, tuż przy wejściu do kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy!

2. W najbliższą środę przypada wspomnienie św. Anny, dlatego też będziemy modlić się szczególnie w intencji osób starszych.

3. W dniach od 21.02-06.03.2024 r. organizujemy 15-dniową pielgrzymkę samolotową do Meksyku i okolic. Koszt pielgrzymki: 6300 zł + 1630 USD. Program pielgrzymki znajdziemy na stoliku przy prasie katolickiej. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Co dzisiaj jest największym problemem człowieka starszego? – odpowiada Mariusz Dorot, gerontolog. Oraz: Czy młode pokolenie jest coś winne swoim rodzicom, czy też żyje tylko dla siebie, jak gdyby pojawiło się z niczego? – zastanawia się Jacek Karnowski.     

Polecane strony