XVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie N. S. i procesja wokół kościoła. Po nabożeństwie spotkanie z członkami Żywego Różańca w sali za zegarem.

2. W czwartek, 10 sierpnia obchodzić będziemy święto św. Wawrzyńca, diakona Kościoła rzymskiego i męczennika. Główna Msza św. o godz. 18.00.

3. W dniach od 02-06.03.2024 r. organizujemy 15-dniową pielgrzymkę samolotową do Meksyku i okolic. Koszt pielgrzymki: 6300 zł + 1630 USD. Program pielgrzymki znajdziemy na stoliku przy prasie katolickiej. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W Tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Dlaczego przynajmniej raz w życiu warto sobie odprawić porządne rekolekcje w drodze? – wyjaśnia ks. Henryk Zieliński. Oraz: Jak ocalić idee, które przyświecały ludziom walczącym o wolną Polskę? – pisze Krzysztof Ziemiec.