facebook

XXVI Niedziela Zwykła 

1. Przypada dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 13.00 adoracja NS. i ostatnia procesja Eucharystyczna w tym roku. Po procesji spotkanie z członkami Żywego Różańca w sali za zegarem.

2. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się dziś, o godz. 16.00. W trakcie spotkania dzieci otrzymają różańce.

3. Dziś, po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30, serdecznie zapraszamy do parafialnej kawiarenki, która znajduje się na tyłach kościoła, po przeciwnej stronie kancelarii. Wszystkim, którzy włączyli się w minioną niedzielę w przygotowanie i organizację festynu w naszej kawiarence – serdecznie dziękujemy!

4. Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz Domowy Kościół, pełniący posługę muzyczną,  zapraszają
3 października na Mszę Świętą o godz. 18.00,  a po niej na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę o uzdrowienie. Zakończenie indywidualnym błogosławieństwem Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00.

5. W pierwszą środę miesiąca, 4 października, zapraszamy mężczyzn, szczególnie ojców i mężów, na Mszę św. o godz. 19.00, konferencję oraz adorację N. S. Przez wstawiennictwo św. Józefa prosimy o ochronę i ratunek dla naszych rodzin i małżeństw.

6. W najbliższy czwartek, 5 października, zapraszamy liderów wszystkich wspólnot naszej parafii na spotkanie organizacyjne w ramach nowego roku duszpasterskiego. O godz. 18.00 Msza św. dziękczynna, a po niej spotkanie w kawiarence parafialnej.

7. W pierwszy piątek miesiąca adoracja NS. od godz. 9.00 do 17.30 oraz po modlitwie różańcowej do godz. 21.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty podczas Mszy św. porannych oraz popołudniu od godz. 16.30. Natomiast w pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę św. z formularza o NMP o godz. 8.30, połączoną z modlitwą różańcową.

8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, w których rozważamy tajemnice życia Jezusa i Maryi. Porządek nabożeństw będzie następujący: w niedzielę o godz. 17.15; w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00; różaniec dla dzieci i ich opiekunów o godz. 17.00,w poniedziałek, środę i piątek. Przez cały październik, po zakończonym Nabożeństwie Różańcowym (z wyjątkiem niedziel i uroczystości), zapraszamy na adorację NS. do godz. 21.00, zakończoną Apelem Jasnogórskim.

9. Zapraszamy kandydatów pragnących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 12 października, o godz. 19.00 w naszej świątyni. Przygotowania do sakramentu bierzmowania mogą rozpocząć kandydaci należący do naszej parafii, którzy ukończyli szkołę podstawową.

Polecane strony