Dzisiejszy wieczór był pięknym czasem wspólnej modlitwy i zawierzenia Matce Bożej. Rozpoczęliśmy od modlitwy różańcowej, powierzając Maryi nasze rodziny, parafię i wszystkie intencje noszone w sercach.
Następnie odbyła się procesja ze świecami, która stworzyła wyjątkową atmosferę skupienia i jedności. Światło świec stało się znakiem naszej wiary i nadziei.
Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski, oddając Maryi naszą codzienność i prosząc o Jej opiekę. Dziękujemy wszystkim za liczną obecność i wspólną modlitwę.
„Maryjo, prowadź nas do swojego Syna.”
Zaproszenie: Rodzinny Piknik Parafialny!
Drodzy Parafianie i Goście! Z wielką radością zapraszamy Was na spotkanie pełne atrakcji dla całej rodziny! Już w najbliższą niedzielę, 14 czerwca 2026 roku, w naszej Parafii Świętej Marii Magdaleny…
