facebook

III Niedziela Wielkanocna
14.04.2024 r.

1. Dziś, o godz. 16.00, zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie przygotowujące do pierwszej Komunii św. Dzieci zapraszamy na katechezę do kościoła górnego, natomiast rodzice będą mieli swoje spotkanie formacyjnie i organizacyjne w kościele dolnym.  

2. Po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 serdecznie zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w zabawach w sali rekreacyjnej.               

3. Od wtorku do soboty włącznie drzwi prowadzące do kruchty kościoła będą otwarte, dlatego w ciągu dnia możemy przyjść, aby pomodlić się w ciszy przed NS. 

4. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy czwartek, o godz. 19.00. Zapraszamy. 

5. Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej. W tygodniku Idziemy znajdziemy odpowiedź na pytania: Czym tak naprawdę jest sumienie i jak postępować, kiedy ono błądzi? – tłumaczy ks. dr Michał Kwitliński. Oraz: Sprzeciw sumienia może wiele kosztować. Jaką cenę jesteśmy gotowi zapłacić? – refleksję podejmuje ks. Henryk Zieliński 

 

 

Polecane strony